Apple 2025 MacBook Pro Laptop with Apple M5 chip with 10โcore CPU and 10โcore GPU: Built for AI, 14.2-inch Liquid Retina XDR Display, 16GB Unified Memory, 512GB SSD Storage; Space Black
| Country | USA |
| Brand | QuenPenge |
| Manufacturer | QuenPenge |
| ItemPartNumber | 48V/2000W / 4300-4900RPM |
| Model | 48V 2000W Motor Kit / 4300-4900RPM |
| Size | 48V-2000W |
| UnitCount | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |