Replacement Toothbrush Heads Compatible with Philips Sonicare Protectiveclean G2 C1 C2 4100 5100 6100
| Country | USA |
| Brand | Mehrpow |
| Manufacturer | Mehrpow |
| ItemPartNumber | 48V 100AH |
| Model | 48V 100AH LiFePO4 battery |
| Warranty | 5 Year Manufacturer |
| Size | 48V 100AH Complete Upgrade Kit |
| UnitCount | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |