Tattoo Safe Tanning Bed Lotion - Indoor Dark Tanning Accelerator with Fade Protection | Tattoo Color Enhancer & Hydrating Skin Formula (Original 6.76 Fl Oz)
| Country | USA |
| Brand | AR-PRO |
| Manufacturer | AR-PRO |
| Binding | Unknown Binding |
| ItemPartNumber | 3/4" |
| Model | 3/4" |
| Size | 3/4" |
| UnitCount | 4 |
| UPCs | 810071111853 |
| EANs | 0810071111853 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |