Disney Jewelry Set: Necklace, Bracelet & Ring (Frozen: Elsa and Anna)
| Country | USA |
| Brand | YUTIANHOME |
| Manufacturer | YUTIANHOME |
| Binding | Unknown Binding |
| ItemPartNumber | YT-LC-SM-12C-150m |
| Model | YT-LC-SM-12C-150m |
| Color | Black |
| Size | 500ft(150m) |
| UnitCount | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |