Auto Chicken Coop Feeder and Waterer, Waterproof Chicken Feeder No Waste Auto Chicken Drinker w/No Spill System Poultry Feeder & Drinking Bucket (White&Gray)
| Country | USA |
| Brand | Generic |
| Manufacturer | Generic |
| Binding | Kitchen |
| ItemPartNumber | Water002-Plastic 1000ml-2.5m |
| Color | Plastic 1000ml |
| Size | 1-2.5m/3.3-8.2ft |
| UnitCount | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |