PBAEGAV Patch Panel 48 Port with Cat6A Keystone Jack【EC Listed】 UTP with Cable Management and Support Bar for 10 Gigabit Ethernet 110 or Krone Impact Tools Compatible(CAT6A,48Port
| Country | USA |
| Brand | ZUPAYIPA |
| Manufacturer | ZUPAYIPA |
| Binding | Tools & Home Improvement |
| ItemPartNumber | hssl1ding-20mm |
| Model | hssl1ding-20mm |
| Size | 0.79 Inch / 20mm |
| UPCs | 793101213027 |
| EANs | 0793101213027 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |