Swiftwick- ASPIRE ZERO Running Socks, Cycling Socks, Mens & Womens, Lightweight No-Show (White, Medium)
| Country | USA |
| Brand | CAPFEI |
| Manufacturer | CAPFEI |
| Binding | Kitchen |
| ItemPartNumber | Portafilter 51mm for CASABREWS |
| Model | Portafilter 51mm for CASABREWS |
| Color | Rosewood |
| Size | 51mm |
| UnitCount | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |