CoolSub Tumbler Heat Press Machine, Mug Press Machine for 30oz 20oz, Sublimation Blank Skinny Tumbler Glass Jar Can 11-16oz Mugs, Heat Transfer Print for Sublimation Tumblers, Cups, Mugs Purple
| Country | USA |
| Brand | Gracilaria |
| Manufacturer | Gracilaria |
| Binding | Electronics |
| ItemPartNumber | IW5320TX1A |
| Model | IW5320TX1A |
| Warranty | 1 Year |
| Color | Black |
| Size | 320mm Length |
| UnitCount | 5 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |