Marmarabirlik Black Olives, Olive Brine, Mediterranean Pickled Olives, Natural & Ripe Food, Healthy Snacks, Individual Packs, Fresh, Vegan, Halal, Kosher, Large, 28.2 Oz (800g)
| Country | USA |
| Brand | Gracilaria |
| Manufacturer | Gracilaria |
| Binding | Electronics |
| ItemPartNumber | IW5320TX1A |
| Model | IW5320TX1A |
| Warranty | 1 Year |
| Color | Mix Color 1 |
| Size | 320mm Length |
| UnitCount | 5 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |