(2) Fresh Black Bearing Elderberry Cuttings, Sambucus Fruit to Enjoy in Years to Come, Fresh Cuttings
| Country | USA |
| Brand | warmtree |
| Manufacturer | warmtree |
| Binding | Misc. |
| ItemPartNumber | wtfs4in |
| Model | wtfs4in |
| Color | Yellow |
| Size | 6pcs 4in |
| UnitCount | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |