Pre-Algebra Concepts 2nd Edition, Mastering Essential Math Skills: 20 minutes a day to success (Stepping Stones to Proficiency in Algebra)
| Country | USA |
| Brand | Budget Shield |
| Manufacturer | Budget Shield |
| ItemPartNumber | BH-64" |
| Model | BH-64" |
| Warranty | Sold as-is. |
| Size | 64" length |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |