Meifox Compatible with Fitbit Ionic Bands,Soft Silicone Replacement Strap Accessory Breathable Wristbands for Fitbit Ionic Smart Watch (Black Red, Large)
| Country | USA |
| Brand | BodyJewelryOnline |
| Manufacturer | BodyJewelryOnline |
| Binding | Health and Beauty |
| PartNumber | RTEZ-216K |
| Model | RTEZ-216K |
| Color | Black I.P. |
| Size | 2G (6mm) - 5/8" (16mm) |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |