Women's UPF 50+ Sun Shirt with Hoodie Long Sleeve UV Protection Shirts Lightweight Hiking Fishing Shirts for Women(Black Dot,M)
| Country | USA |
| Brand | Peixiong |
| Manufacturer | Peixiong |
| Binding | Tools & Home Improvement |
| PartNumber | PPP_WBLHuan_Yuan_178mm |
| Model | PPP_WBLHuan_Yuan_178mm |
| Color | Brown |
| Height | 0.39 |
| Length | 1.1 |
| Width | 1.1 |
| Size | 7inch outside diameter, 14mm roller height |
| NumberOfItems | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |