Quit Kit Detox & Withdrawal Support System | 21-Day Recovery Supplement for Anxiety, Stress, Sleep, Mood & Craving Support | Magnesium Glycinate, GABA, L-Theanine
| Country | USA |
| Brand | M. ROSENFELD |
| Manufacturer | M. ROSENFELD |
| Binding | Home |
| ItemPartNumber | 19780 |
| Model | Square 25 mm |
| Color | 2 Lbs 72 Pcs Airflow Charcoal 25mm Cubes |
| Size | 2 lbs 72 pcs Airflow Charcoal 25mm Cubes |
| UnitCount | 1 |
| EANs | 8720955205337 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |