Steamforged Games Guild Ball ICY Sponge Status Tokens Board Game
| Country | USA |
| Brand | JM Design |
| Manufacturer | Bead Resources Corp. |
| Binding | Office Product |
| ItemPartNumber | Mahogany Obsidian_10mm |
| Model | Mahogany Obsidian_10mm |
| Color | Mahogany Obsidian |
| Size | 10mm |
| UPCs | 765142137860 |
| EANs | 0765142137860 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |