Head up Display Car GPS Digital Speedometer, Car Digital GPS Hud, USB Cable Plug and Play, Automatic Brightness Adjustment, Large Font Display with Sunshade, for Cars, Trucks & Motorcycles(White,MPH)
| Country | USA |
| Brand | tegongse |
| Manufacturer | TEGONGSE |
| Binding | Health and Beauty |
| ItemPartNumber | 7.83Hz Frequency Generator For Healing |
| Model | 7.83Hz Frequency Generator For Healing |
| Color | Red |
| ReleaseDate | 2025-03-06 |
| Size | 20x14cm/7.87x5.51in |