Auwer Rings, Clearance! 2-in-1 Womens Vintage White Diamond Silver Engagement Wedding Band Ring Set (US Size 7, Black)
| Country | USA |
| Brand | shapesbyX |
| Manufacturer | shapesbyX |
| Binding | Office Product |
| ItemPartNumber | 8m |
| Model | 8m |
| Color | silver |
| Size | 8mm |
| UPCs | 643845596903 |
| EANs | 0643845596903 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |