Vivian's Live Again Vegan Whipped Cream Replacement Mix-Dairy Free- Gluten Free - 2 Pack
| Country | USA |
| Brand | Real HD |
| Manufacturer | Real HD |
| Binding | Electronics |
| ItemPartNumber | PoE + + Injector(90W) |
| Model | PoE + + Injector(90W) |
| Color | 90W PoE Injector |
| UPCs | 722390681354 |
| EANs | 0722390681354 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |