Petpost Large Grooming Wipes for Dogs | 70 Count Deodorizing Dog Cleaning Wipes with Coconut Extract & Aloe | Gentle Pet Wipes with Cherry Blossom Scent for Full-Body Grooming
| Country | USA |
| Brand | My Daily Styles |
| Manufacturer | My Daily Styles |
| Binding | Jewelry |
| ItemPartNumber | B452A |
| Model | B452A |
| Color | Blue |
| Size | 7.5" |
| UPCs | 047393944931 |
| EANs | 0047393944931 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |