Pyle Bluetooth 5.1 Amplifier - Home Audio / Theater / Karaoke Receiver with 5 Channels and Subwoofer Out - 2 Mic Inputs w/ Echo, USB-A / SD Reader with MP3 Player, RCA In - PDA8BU
| Country | USA |
| Brand | D Jewelry |
| Manufacturer | D Jewelry |
| Binding | Jewelry |
| ItemPartNumber | St. Benedict Charm Pendant 20mm |
| Model | St. Benedict Charm Pendant 20mm |
| Color | Silver |
| Size | 20mm |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 754680587589 |
| EANs | 0754680587589 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |