International training concepts ITC CheekRest (Blue) for Perfect Eye alingment for Your Rifle Stock
| Country | USA |
| Brand | Ledlenser |
| Manufacturer | 99 lighting |
| Binding | Kitchen |
| PartNumber | 6mm/8mm |
| Model | 6mm/8mm |
| Color | White |
| Height | 1.57086614013 |
| Length | 5.0787401523 |
| Weight | 0.24030386558 |
| Width | 3.2283464534 |
| Size | 6 mm |
| NumberOfItems | 200 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |