Emtec Click Easy B110 USB 3.0 (3.2) Flash Drive 32 GB External Storage - Blue, Black
| Country | USA |
| Brand | ALHER |
| Manufacturer | ALHER |
| ItemPartNumber | 44C-BW-350-161820+16A |
| Model | 44C-BW-350-161820+16A |
| Color | Ginger Bundles with 4x4 Closure |
| Size | 16" 18" 20" +16" (4x4) |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |