ZANheadgear WNGF114 Unisex-Adult Combo Gaiter Cozy Fleece (One Size Fits Most, Black)
| Country | USA |
| Brand | AMZtime |
| Manufacturer | AMZtime |
| PartNumber | SF-1.4W |
| Model | SF-1.4W |
| Color | Black |
| IsAdultProduct | |
| Height | 1.6929133841 |
| Length | 6.692913379 |
| Weight | 0.55 |
| Width | 6.4960629855 |
| Size | 1.4W |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |