Breyer Freedom Series (Classics) Natalie Cowgirl Doll | 5 Piece Doll and Accessory Set | 1:12 Scale | Model #62025 ,7 inches
| Country | USA |
| Brand | ANCOOL |
| Manufacturer | ANCOOL |
| Binding | Unknown Binding |
| ItemPartNumber | 20mm |
| Model | 20mm |
| Color | Yellow |
| Size | 20mm |
| UnitCount | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |