HomeSpot BA210 v2 Auracast Bluetooth Transmitter, LC3, AptX Lossless, AptX HD, Optical & 3.5mm Inputs, Compatible with Galaxy Buds 2 Pro, Buds 3, JY300 JM320, Hearing Aids and Bluetooth Headphones
| Country | USA |
| Brand | ARCTIC |
| Manufacturer | ARCTIC |
| Binding | Tools & Home Improvement |
| ItemPartNumber | ACFAN00093A |
| Model | ACFAN00093A |
| Warranty | 6 years |
| Color | white |
| ReleaseDate | 2019-04-24 |
| Size | 120 mm |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 872767009080 |
| EANs | 4895213700139 |