Carnation Breakfast Essentials Ready to Drink with Fiber, Rich Milk Chocolate, 8 FL OZ Carton (Pack of 24)
| Country | USA |
| Brand | ARCTIC |
| Manufacturer | ARCTIC |
| Binding | Personal Computers |
| ItemPartNumber | ACFAN00115A |
| Model | ACFAN00115A |
| Warranty | 6 Years |
| Color | red |
| ReleaseDate | 2019-08-09 |
| Size | 120 mm |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 872767009226 |
| EANs | 4895213701266 |