Hisencn Grill Cooking Grates for Nexgrill 4-5 Burner Grills 720-0783E 720-0697 720-0888 720-0783C, for Charbroil 463241113 463449914, for Master Forge 1010037 Grids Replacement Part, 17 1/4"
| Country | USA |
| Brand | ARCTIC |
| Manufacturer | ARCTIC |
| Binding | Misc. |
| ItemPartNumber | ACFAN00220A |
| Model | ACFAN00220A |
| Warranty | 6 Years |
| Color | black |
| Size | 140 mm |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 840033400831 |
| EANs | 0840033400831 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |