Love Your Enemies: How to Break the Anger Habit & Be a Whole Lot Happier
| Country | USA |
| Brand | ARCTIC |
| Manufacturer | ARCTIC |
| Binding | Misc. |
| ItemPartNumber | ACFAN00088A |
| Model | ACFAN00088A |
| Warranty | 6 years |
| Color | silver |
| Size | 140 mm |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 872767008854 |
| EANs | 0872767008854 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |