Kraze KR185 Double Down 22x8.5 5x100/5x4.5" +38mm Gloss Black Wheel Rim 22" Inch
| Country | USA |
| Brand | ARCTIC |
| Manufacturer | ARCTIC |
| Binding | Tools & Home Improvement |
| ItemPartNumber | ACFAN00121A |
| Model | ACFAN00121A |
| Warranty | 6 years |
| Color | black |
| ReleaseDate | 2019-04-24 |
| Size | 120 mm |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 872767009301 |
| EANs | 0872767009301 |