aosu 2K Security Camera Indoor, Baby Monitor Pet Camera 360-Degree for Home Security with 2.4 GHz Wi-Fi Router, One-Touch Call, Smart Motion Tracking, IR Night Vision, Compatible with Alexa
| Country | USA |
| Brand | ARCTIC |
| Manufacturer | ARCTIC |
| Binding | Tools & Home Improvement |
| ItemPartNumber | ACFAN00264A |
| Model | ACFAN00264A |
| Warranty | 6 years |
| Color | black |
| Size | S4028-15K |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 840033401616 |
| EANs | 0840033401616 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |