GOODLIFE Products Awareness Pink Protein Shaker Bottle (20oz) LLC
| Country | USA |
| Brand | ARCTIC |
| Manufacturer | ARCTIC |
| Binding | Tools & Home Improvement |
| ItemPartNumber | ACFAN00185A |
| Model | ACFAN00185A |
| Warranty | 6 years |
| Color | black |
| Size | S4028-6K |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 840033401609 |
| EANs | 0840033401609 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |