Sand Blaster Plans - Workshop Equipment Rust & Paint Remover Tool
| Country | USA |
| Brand | ARCTIC |
| Manufacturer | ARCTIC |
| Binding | Tools & Home Improvement |
| ItemPartNumber | ACFAN00279A |
| Model | ACFAN00279A |
| Warranty | 6 years |
| Color | black |
| Size | S8038-10K |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 840033402064 |
| EANs | 4895213704298 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |