Andy 600/Quick-Clean Kit (Andy 600 Cloth, 1 Quick-Clean Can, Logo Towel)
| Country | USA |
| Brand | ARCTIC |
| Manufacturer | ARCTIC |
| Binding | Tools & Home Improvement |
| ItemPartNumber | ACFAN00291A |
| Model | ACFAN00291A |
| Color | black |
| Size | S8038-10K (4 Pack) |
| UnitCount | 4 |
| UPCs | 840033402088 |
| EANs | 4895213704311 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |