Pair of 2-10-16.5 Forerunner SKS-1 Tires on Wheels/Rims (6 lug) 3.25" Back Spacing-for Kubota & Kioti Tractor Fronts - 12PLY -10X16.5
| Country | USA |
| Brand | ARCTIC |
| Manufacturer | ARCTIC |
| Binding | Personal Computers |
| ItemPartNumber | ACTPD00055A |
| Model | ACTPD00055A |
| Warranty | / |
| Color | blue |
| ReleaseDate | 2022-10-01 |
| Size | 120 x 20 x 0,5 mm (4 Pieces) |
| UnitCount | 4 |
| UPCs | 840033401791 |
| EANs | 0840033401791 |