ASUS Chromebook Flip C101PA-DS04 10.1inch Rockchip RK3399 Quad-Core Processor 2.0GHz, 4GB Memory, 32GB storage, All Metal Body, Lightweight, USB Type-C, Google Play Store, 360 degree HD Touchscreen
Product ID: B07CHV85BC Condition: New
Available in other options.
Variations
Sold Out
Product Description
  • The flexible 360 degree hinge and 10. 1 inch WXGA (1280 x 800) touchscreen lets you use the C101PA in tablet, stand, or laptop mode.
  • Rock chip RK3399 Quad-Core 2. 0 GHz processor for fast performance with 32GB of storage and 4GB RAM for fast and efficient performance.