12.9 Heavy Duty Shoulder Eyebolt, 6T Working Load Limit,13/16-Inch Lifting Eyebolt,Industrial Grade Heavy Duty Forged Steel for Truck Tractor Bucket Use As Towing&Pulling Point (M20(2-PCS))
| Country | USA |
| Brand | A-Tech |
| Manufacturer | A-Tech |
| Binding | Personal Computers |
| ItemPartNumber | AT48G2D5S5600ND8N11V |
| Model | AT48G2D5S5600ND8N11V |
| Warranty | Limited Lifetime Warranty covering defects in materials and workmanship |
| Color | Multicolor |
| Size | 96GB Kit (2 x 48GB) |
| UnitCount | 2 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |