POLICE Stun Gun for Self Defense 628 – High Voltage Mini Rechargeable with LED Flashlight & Siren Alarm – Compact & Heavy Duty – Personal Security for Women & Men – Blue
| Country | USA |
| Brand | AWO |
| Manufacturer | AWO |
| Binding | Electronics |
| ItemPartNumber | BL-FU365A / SP.72109GC01 / SP.74W01GC01 |
| Model | BL-FU365A / SP.72109GC01 / SP.74W01GC01 |
| Warranty | 180days. |
| Color | White |
| Size | BL-FU365A |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 691852104789 |
| EANs | 0691852104789 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |