Abyss Double Bath Mat (20" x 31") - White
| Country | USA |
| Binding | Misc. |
| Brand | Abyss Habidecor |
| Color | White |
| EAN | 0609372908367 |
| IsAutographed | |
| Label | Abyss Habidecor |
| Manufacturer | Abyss Habidecor |
| Model | B004G0Q70W |
| MPN | B004G0Q70W |
| PartNumber | B004G0Q70W |
| Publisher | Abyss Habidecor |
| Size | Bath Sheet (40" x 72") |
| Studio | Abyss Habidecor |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |