Chicago Cubs 2008 Team Gnome
| Country | USA |
| Brand | Accsoon |
| Manufacturer | Accsoon |
| Binding | Tools & Home Improvement |
| ItemPartNumber | SeeMo 4K Transmission |
| Model | Accsoon SeeMo 4K |
| Warranty | 1 year manufacturer |
| Color | Dark gray |
| Size | 4K for iOS 12 or Later |
| UnitCount | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |