Blumat TROPF Medium Deluxe Irrigation Kit (12 Pack), Water Up to 12 Plants | Automatic Watering System | Garden, Patio, Hanging Baskets, Raised Bed, Greenhouse | Sustainable Outdoor System
| Country | USA |
| Brand | Accudart |
| Manufacturer | Accudart |
| Binding | Sports |
| ItemPartNumber | DA9500W |
| Model | DA9500W |
| Color | Multi |
| Size | 18 inches x 1.5" |
| UPCs | 754806372570 |
| EANs | 0754806372570 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |