Yamamoto 5" Swimming Senko Soft Plastic Worm Paddle Tail Fishing Swim Bait Lures - 10 Pack, Watermelon with Large Black & Small Red Flake
| Country | USA |
| Brand | Adaptix |
| Manufacturer | Adaptix |
| Binding | Electronics |
| ItemPartNumber | APS17.0W |
| Model | APS17.0W |
| Color | Black |
| Size | 17" Diagonal - 16:10 Aspect Ratio |
| UPCs | 850047144164 |
| EANs | 0850047144164 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |