Lumax LX-1725 3/4” Male Plastic Barrel Faucet with EPDM Gasket, for use with 15, 30, & 55 Gallon Plastic or Steel Drums, Tough & Durable Polyethylene Material for Good Resistance to Chemicals
| Country | USA |
| Brand | Airfix |
| Manufacturer | Hornby Hobbies |
| Binding | Toy |
| ItemPartNumber | A03205V |
| Model | A03205V |
| Warranty | 90 Day Warranty Against Manufacturer Defects |
| Color | Unpainted |
| ReleaseDate | 2022-10-27 |
| Size | 26.6 cm x 4 cm x 9 cm |
| UnitCount | 1 |
| EANs | 5055286687181 |