Weaver Equine Nickle Plated Loose Ring Snaffle Bit, 6" Draft
| Country | USA |
| Brand | AlgoLaser |
| Manufacturer | Algolaser |
| Binding | Kitchen |
| ItemPartNumber | Alpha MK2 20W |
| Model | Algolaser Laser Engraver |
| Color | Alpha MK2 20W with Air Assist |
| Size | Alpha MK2 20W with Air Assist |
| UnitCount | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |