ROADTEC Airbrush Kit with Mini Air Compressor, Portable Handheld Airbrush Set, Rechargeable Cordless Airbrush Gun for Makeup, Cake Decorating, Model Coloring, Tattoo, Nail Art, Face Paint, Black
| Country | USA |
| Brand | MODZ |
| Manufacturer | All Sports |
| ItemPartNumber | ASM-D4A |
| Model | ASM-D4A |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Size | Yamaha G29 Drive - 4" |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 840088482653 |
| EANs | 0840088482653 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |