Allstar Performance ALL46301-14 14" #3 Braided Steel Lines With -3 Ends
Product ID: B00YJEM0VA Condition: New
Payflex: Pay in 4 interest-free payments of R265.50. Read the FAQ
Selected Option: 14in 1 Pack
Variations
R 1,062
includes Duties & VAT
Delivery: 10-20 working days
Ships from USA warehouse.
Secure Transaction
VISA Mastercard payflex ozow
Product Description
  • Country of Origin : United States
  • Package Weight : 0.15 pounds
  • Package Dimensions: 5.7 L x 1.2 H x 7.6 W (inches)
  • Fit type: Vehicle Specific
Technical Specifications
Country
USA
Brand
Allstar Performance
Manufacturer
Allstar Performance
Binding
Automotive
ItemPartNumber
ALL46301-14
Model
ALL46301-14
Warranty
90 day
Color
Black
ReleaseDate
2016-01-20T00:00:01Z
Size
14in