Smd Resistor Kit, Industrial Smd Capacitor Kit 0201 170 Value Resistors Assortment Kit Electronic Components Plastic Sample Book Components
| Country | USA |
| Brand | Amazon Essentials |
| Manufacturer | Amazon Essentials |
| Binding | Jewelry |
| ItemPartNumber | S12161-14A |
| Model | S12161-14A |
| Color | Silver |
| ReleaseDate | 2016-12-07 |
| Size | 14" |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 722089656762 |
| EANs | 0722089656762 |