Miluqike H15 LED High Beam Lamp 15000LM 120W Canbus No Error Car Daytime Running Lights,IP68 Waterproof, Pack of 2
| Country | USA |
| Brand | Amazon Basics |
| Manufacturer | Amazon |
| Binding | Electronics |
| ItemPartNumber | S63A |
| Model | S63A |
| Color | Black |
| ReleaseDate | 2019-12-05 |
| Size | 37" to 80" |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 192233055299 |
| EANs | 0192233055299 |