48GB 2X24GB DDR5 5600MHZ PC5-44800 1Rx8 1.1V CL46 288-PIN ECC UDIMM KIT NEMIX RAM Memory Compatible with ASUS ProArt X870E-CREATOR WiFi Motherboard
| Country | USA |
| Brand | Aneew |
| Manufacturer | Aneew |
| Binding | Personal Computers |
| ItemPartNumber | ANE00316GB |
| Model | E00316GB |
| Color | Pink Nurse |
| Size | 16GB |
| UPCs | 601629801988 |
| EANs | 0601629801988 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |