Solar Charger 26800mAh, Portable 5 Solar Panel 7.5W High Efficiency Power Bank With Ultra Bright 60-LED Panel Light and Flashlights, PD 18W Fast Charger External Battery Pack for Camping Outdoor
| Country | USA |
| Brand | Apevia |
| Manufacturer | APEVIA |
| Binding | Personal Computers |
| ItemPartNumber | ATX-PM650W |
| Model | ATX-PM650W |
| Size | 650W Semi-Modular Gold |
| UPCs | 810047130819 |
| EANs | 0810047130819 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |