ZIPIT Colorz Pencil Case for Girls | 3-Ring Binder Pencil Pouch | Large Capacity Pencil Pouch for School (Stripes)
| Country | USA |
| Brand | Apevia |
| Manufacturer | APEVIA |
| Binding | Personal Computers |
| ItemPartNumber | ATX-PM850W |
| Model | ATX-PM850W |
| Size | 850W Semi-Modular Gold |
| UPCs | 810047130826 |
| EANs | 0810047130826 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |